Wielkość czcionki: Kontrast:

OD 12 DO 25 MARCA BR.
ODWOŁANE ZOSTAJĄ WSZYSTKIE ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZE.

SZKOŁA BĘDZIE ZAMKNIĘTA.

KOLEJNE INFORMACJE BĘDĄ PRZEKAZYWANE
NA BIEŻĄCO.

Szanowni Rodzice/Opiekunowie uczniów Niepublicznej Szkoły
Podstawowej im. św. Jadwigi Królowej w Gnieszowicach.

W trosce o bezpieczeństwo uczniów naszej szkoły i ich rodzin oraz w ramach przeciwdziałania rozprzestrzeniania się koronawirusa COVID-19, Dyrektor Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. św. Jadwigi Królowej w Gnieszowicach zawiesza zajęcia dydaktyczne i wychowawczo-opiekuńcze na okres od 12 marca 2020 r. do 25 marca 2020 r.

W tym czasie szkoła będzie zamknięta, a dzieci pozostają w domach pod Państwa opieką.  W trosce o zdrowie dzieci bardzo proszę, aby w tym czasie nie przemieszczały się bez wyraźnej konieczności.

Ponadto informuję, że rodzicom/prawnym opiekunom dzieci do lat 8 przysługuje dodatkowy zasiłek opiekuńczy za okres nie dłuższy niż 14 dni kalendarzowych (art. 4.1 ust z dnia 02 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych, Dz. U. z 2020 r., poz. 374). Na stronie internetowej ZUS jest dostępny do pobrania wzór oświadczenia o dodatkowym zasiłku opiekuńczym (plik docx 15kb).

Prosimy o śledzenie strony internetowej.

Kategorie: Aktualności

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *