Wielkość czcionki: Kontrast:

Wycieczka do Kielc

W dniu 07 listopada 2019 r. uczniowie naszej szkoły pod opieką p. Magdaleny Kurkiewicz i p. Anety Adamczak , byli na wycieczce w Kielcach.
Celem była wizyta w Teatrze im. S. Żeromskiego oraz w Geoparku.
Pierwszym punktem wycieczki był wspaniały spektakl ”Opowieści z Narnii. Lew, Czarownica i stara szafa”, którego reżyserem jest Gabriel Gietzky. Utwór oparty jest na oryginalnej powieści C.S Lewisa dobrze znanej wszystkim dzieciom. Spektakl, który obejrzeli nasi uczniowie dostarczył im niewątpliwie mnóstwo wzruszeń. Był doskonałą nauką pokazującą z jednej strony wspaniałą familijną baśń z wartościami, a z drugiej strony „żywą lekcją” o teatrze. Uczniowie obserwowali niezwykły kunszt aktorski połączony ze świetną muzyką i grą świateł.
Po spektaklu cała grupa wybrała się do Centrum Geoedukacji, zlokalizowanego na terenie Rezerwatu „Wietrznia”. Uczniowie zwiedzili tam interaktywną wystawę „Galeria Ziemi”, w kapsule 5D obejrzeli film „Podróż do wnętrza Ziemi”, wzięli także udział w warsztatach, podczas których szlifowali i polerowali wapienie. To była bardzo ciekawa i pouczająca wyprawa!

Kategorie: Aktualności, Galeria

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *